Offcanvas title

eventinfo.pl

Personalizowany planer wydarzeń

zloty i spoty motoryzacyjne  |  koncerty  |  wystawy |  wydarzenia sportowe |  targi |  wydarzenia plenerowe |  wydarzenia kulturalne

 

eventinfo.pl to miejsce, gdzie uczestnicy, organizatorzy i wystawcy spotykają się w jednym miejscu ! ;) 

 

 

W codziennym pędzie zapominamy o przyjemnościach i wydarzeniach, które planowaliśmy od dawna odwiedzić.. Nagle okazuje się, że koncert, zlot, targi czy wystawa, na którą planowaliśmy się wybrać jest już za tydzień, a my już się nie zorganizujemy ... 

Z nami taka sytuacja Ci nie grozi - żaden event Ci nie ucieknie, bo Ci o nim przypomnimy! ;) 

 

Sprawdź jakie to łatwe dzięki naszemu personalizowanemu planerowi wydarzeń.

Dzięki zaawansowanym narzędziom znajdziesz dokładnie to, co Cię interesuje, niezależnie od miejsca i rodzaju wydarzenia. 

Dajemy Ci bezpłatnie możliwość korzystania z kompleksowego kalendarium, które umożliwia intuicyjne wyszukiwanie i filtrowanie wydarzeń z każdego zakątka Polski.

 

ZAŁÓŻ KONTO   |    ZAREKLAMUJ WYDARZENIE   |   ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Jak to działa? 
Sprawdż jakie to proste ;) 


Uczestniku!   

 Bezpłatnie korzystaj z informacji o wydarzeniach, które dzieją się w Twojej okolicy.

Zarejestruj się i poinformuj nas w kilku prostych krokach co i gdzie Cię interesuje wybierając preferencje w swoim profilu, a my będziemy dobierać dla Ciebie wydarzenia i informować Cię o nich mailem. 

Wybiersz się do innego miasta na urlop lub w celach biznesowych? Sprawdź co tam się dzieje w tym terminie dzięki naszemu kalendarzowi i zaplanuj swój wolny czas na rozrywkę ;)

 

Organizatorze!

Tworzysz wydarzenia kulturalne lub sportowe? Organizujesz zloty i spoty motoryzacyjne, koncerty, wystawy, targi bądź inne wydarzenia?

Publikuj bezpłatnie na stronie informacje o wydarzeniach w zakładce "Utwórz wydarzenie" w kilku w przyjemny sposób dodasz wydarzenie do naszej bazy, a my poinformujemy naszych użytkowników - uczestników - którzy interesują się tym co organizujesz. Nie będziemy spamować wszystkim, żeby ich nie zniechęcić ;) 

 

Wystawco!

Promuj z nami swój biznes na wydarzeniach współpracujących z nami organizatorów i docieraj do uczestników. Chętnie pomożemy Ci się zareklamować ;) 

Pomożemy ci w efektywnej promocji podczas różnorodnych wydarzeń, zwiększając Twoją widoczność i Twoje zasięgi.

 

 

 

Nie znalazłeś w naszej bazie wydarzeń, które Cię interesują?

Masz pytanie, propozycje lub sugestie? 

 

Napisz do nas! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.